Categories
ציוד לעסקים

מה הם עמודי תור והכוונה?

עמודי תור והכוונה, הנפוצים בבנקים, מסעדות, תצוגות דרכים ותערוכות, משמשים ככלי יעיל לבקרת תור ומציאת דרך.

עמודי תור ועמודים מגיעים במגוון גימורים, החל מגופי פליז מלוטשים מסורתיים עם צמרות כדור ועד צבעוני שחור מט או כסף עכשווי או דגמים שטוחים.

מהו עמוד תור?

עמודי תור, הידועים גם בשם עמודי עמוד באופן כללי, הם מחסומים זמניים המשמשים לשליטה בקהל באירועים, מקומות ועסקים. הם משמשים בדרך כלל ליצירת קווים בכניסות או ביציאות, שולחנות רישום או נקודות קופה. בשילוב עם חבלים, שרשראות או חגורות המחברים אותם יחד ליצירת מחסומים בגבהים שונים כדי לגרום לאנשים לנוע בכיוון הנכון.

מבחינת העיצוב, פוסטים מגיעים במגוון רחב של גימורים וסגנונות. עמודי פליז מלוטשים מסורתיים עם צמרות כדור לגופי כסף מודרניים בשחור מט או מבריק הכוללים תצורות צבעונים או שטוחים. חבלי ניילון וקטיפה מגיעים בגוונים ודפוסים שונים, כמו גם מחזיקי שילוט למציאת דרכים או הגדרות מתרס.

אחד היתרונות המושכים ביותר של עמוד תור הוא הגמישות שלו. 4-דרך מתאם בחלק העליון מאפשר לך להתחבר מרובה חגורות וחבלים אופטימלית קהל שליטה, בתוספת אישית זה על פי הצרכים שלך על ידי בחירת את הטוב ביותר חגורת מנגנון ומספר של חיבורים. חלקם אפילו מגיעים עם בסיסי גומי המגנים על רצפות מפני שריטות תוך הגברת החיכוך בין מוטות לריצוף-ומסייעים במניעת נפילתן. למרבה המזל, יש מגוון כה רחב של עמודי תור זמינים!

מדוע אנו משתמשים בתורים ומדוע זה חשוב?

תורים הם מבני נתונים הדבקים בעקרון" ראשון, ראשון " (פיפו). משמעות הדבר היא כי אלמנטים חדשים מתווספים בחלק האחורי של התור והוסרו מהחזית שלה.

תורים הם מבני נתונים ליניאריים התומכים בשתי פעולות עיקריות, אנקו ודקו. אנקווי מוסיף אלמנט לחלק האחורי של התור, בעוד דקווי מסיר אחד מקדימה.

תורים משמשים במגוון רחב של יישומים. הם מרכיבים חיוניים במערכות הפעלה, פרוטוקולי רשת ומערכות עיבוד נתונים. יתר על כן, תורים מאפשרים אלגוריתמים כמו חיפוש רוחב ראשון-גישה לחקר גרפים הכוללת חקר צמתים רמה אחר רמה.

תורים משמשים בדרך כלל גם במדפסות, שם הם עוקבים אחר מספרי העמודים ומזמינים אותם בהתאם בעת ההדפסה. מערכות טלפון מוקד טלפוני גם לנצל תורים להחזיק אנשים מחכים עד נציג שירות זמין.

תורים מגיעים בצורות רבות, כולל תורי עדיפות אשר נותנים עדיפות לאלמנטים על סמך חשיבותם. זה מאפשר לנו לפנות או לפנות אלמנט בהתבסס על זמן ההגעה שלו.

איזה סוגי עמודי הכוונה קיימים?

עמודי תור מגיעים במגוון סגנונות וצבעים. חלקם הם עמודי תור כסף מסורתיים עם חבלי קטיפה אדומים, בעוד שאחרים מתהדרים בגימורים שחורים מודרניים ובמעמדים בגוון כפול. רבים מגיעים גם עם שילוט וכן מנגנון חגורה הניתן לחיבור הניתן לניתוק מטעמי נוחות.

נכון לעכשיו, הקטבים המגנטיים (קו אדום) והקטבים הגיאוגרפיים (קו ירוק) מופרדים בכעשר מעלות. כדור הארץ מסתובב סביב הקטבים הגיאוגרפיים שלו בעוד המצפן שלך מצביע לעבר המגנטיים.

למערכת השמש שלנו יש ארבעה קטבים מגנטיים: הקרובים, הרחוקים, המובילים והנגררים. צדק נמצא מעל הראש בקוטב הקרוב, שם הוא ידוע כקוטב תת-ג 'וביאני; בנקודה הנמוכה על הקוטב הרחוק צדק עומד ניאדיר ויוצר את מה שידוע כקוטב אנטי-ג' וביאני.

לאחרונה, הקוטב המגנטי הצפוני עבר צפונה בכמעט 1000 קילומטרים ומדענים מאמינים שהוא יכול להשתנות בכל רגע. על פי תחזית של שדה הייחוס הגיאומגנטי הבינלאומי (איגרף), שינוי זה ייקח כ -40 קילומטרים בשנה עד שיגיע לסיביר עד שנת 2025 עקב שינויים איטיים אך הדרגתיים בשדה המגנטי של כדור הארץ – המכונה וריאציה חילונית גיאומגנטית. הארגון הוא יוזמה בין מדענים ומוסדות המעורבים באיסוף נתוני שדה מגנטי מלוויינים, מצפה כוכבים וסקרים ברחבי העולם.

פרטים נוספים בלינק המצורף: https://mediline.org.il/